blank

 

شیوه تسویه حساب و ارسال کالا در تگزو کالا

 

هدف فروشگاه تگزو کالاهمانطور که از شعارش نیز پیداست، لذت بردن مشتری از خرید کردن است؛ بدین معنی که کار اصلی ما و هدف اصلی ما فروش کالا نیست، بلکه ارائه محصولی است که مشتری با کمترین هزینه نهایت لذت را از آن ببرد و سالم بودن و تحویل ایمن کالا به مشتریان عزیز در سرتاسر کشور، در آن حد برای مجموعه تگزو کالا اهمیت داشته که یک دپارتمان مخصوص بخش بسته‌بندی و ارسال کالا در بدنه مجموعه تگزو کالا شکل گرفته است.

شیوه‌های ارسال کالا در تگزو کالا

ارسال کالا توسط فروشگاه تگزو کالا در قالب شیوه‌های مختلف امکان پذیر است.

 

1. ارسال از طریق پست پیشتاز: اولین شیوه ی ارسال کالا در فروشگاه تگزو کالا، ارسال از طریق پست پیشتاز است که تحت نظر اداره مرکزی پست جمهوری اسلامی ایران، سفارشات برای مشتریان در سرتاسر کشور ارسال شده و حدود 72 ساعت پس از ارسال، درب منزل تقدیم مشتریان می‌گردد.

ارسال از طریق پست پیشتاز، در کدام مناطق ایران امکان پذیر است: سرتاسر کشور

2. ارسال از طریق تیپاکس: شیوه دوم ارسال کالا در فروشگاه تگزو کالا، ارسال از طریق شرکت تیپاکس است که سال‌هاست به شرکتی نامدار و مطمئن در زمینه ارسال کالا تبدیل شده است. مزیت تیپاکس در ارسال بسیار سریع‌ کالا است که به طور معمولا طی 24 تا 48 ساعت مرسوله را بدست مشتریان گرامی می‌رساند.

ارسال از طریق تیپاکس، در کدام مناطق ایران امکان پذیر است: تقریبا سرتاسر کشور

شیوه‌های پرداخت و تسویه حساب در تگزو کالا

فروشگاه تگزو کالا نهایت تلاش خود را می‌کند تا مشتریان و گیمرهای عزیز ایرانی بتوانند براحتی سفارشات خود را براساس شیوه مدنظر خود پرداخت کنند. به طور کلی شیوه‌های ثبت سفارش در فروشگاه تگزو کالا به شرح زیر می‌باشد:

1. پرداخت از طریق درگاه امن بانک ملت

2. پرداخت از طریق درگاه امن آپ (آسان پرداخت)